İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

 

Web sitemiz üzerinden alınan ürünler 14 iş günü içerisinde web sitesinden iade yada değişim talep edilerek ürünlerimizi ücretsiz olarak anlaşmalı kargo ile depomuza gönderilebilirsiniz.

İade kodu alınmadan başka kargo firmasıyla gönderilen siparişler için kargo ücreti, müşterilerimiz tarafından ödenmektedir.

Mağazamızda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün değişim veya iadelerde ürünlerin kesinlikle orijinal kutusunda ve ambalajında faturası ve fiziksel açıdan hasar görmemiş ve kullanılmamış yeniden satılabilir durumda olacak şekilde kabul edilir.

Kullanılmış ürünlerde kesinlikle iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 5 iş gününü almaktadır.

 

GENEL BİLGİLENDİRME

LGİLENDİRME

Stoklarımız ve siparişlerimiz kampanya yoğunluğu sebebiyle  anlık olarak  değişebilmektedir.

Cumartesi,Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilir. 

Ürünlerimizin taşınma sırasında oluşacak hasarlarından kargo firması sorumludur. Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve ürünlerin hasarsız olduğunu kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü lütfen teslim almayınız.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR