KARGO & TESLİMAT & İADE KOŞULLARI

 


  Satın almış olduğunuz ürünlerin teslimat günü adresinizin istanbul'a olan uzaklığına göre zaman değişimi gösterebilir.İstanbul içi maximum 3....istanbul dışı 4 iş günüdür(bulunduğunuz adrese mng kargo nun geliş uğrayış periyotları değişebilir)

 


   Almış olduğunuz ürününü tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren onbeş günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası içersinde iade etmelisiniz. İade veya değişimlerinizi MNG Kargo ile acente kodumuzu  414537153  olarak belirterek karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Farklı kargo firmaları ile yapacağınız gönderi ücretlerini sizin ödemeniz gerekecektir.İade Adresi:

DNS DERİ ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Site mahallesi.Cevahir caddesi.Tevazu sokak 13/A Ümraniye  istanbulSevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.Kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren havale iadeleri 2 iş günü içinde kredi kartı   iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisine başvurabilirsiniz. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılabilir. Bu süre için firmamızın bir tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılabilir. Bu durum bankalara ait bir uygulamadır.Üründe bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

ÜCRETSİZ KARGO